KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13803442
nr 1380 3442
Homero, Signerad, "Adolecente". Olja på duk, 70x50, oramade
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 22 februari 2021
kl 18:11:01
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr